• Russian
 • Ukrainian
Оренда квартир у Львові подобово. Квартири подобово Львів. Винайняти квартиру,  житло у Львові. Подобова оренда Львів.  Готелі Львова, квартири Львова. Екскурсії по Львову.
Квартири подобово
Home-Hotel
Всі квартири
1-кімнатні квартири
2-кімнатні квартири
3-кімнатні квартири
Готелі Львова
Екскурсії по Львову
Музеї Львова
Відпочинок у Львові
Поради туристу
Оренда квартир Львів
Квартири у Львові
lv1.jpg
Оренда квартир у Львові подобово - це просто кажучи "приватні готелі Львова". Європейський дизайн і бездоганний сервіс наших квартир подобово створять нашим клієнтам домашню, затишну атмосферу і зробить перебування в древньому місті Львові комфортним, безпечним, незабутнім. Львів постійно розвиває сферу готельних послуг і, незважаючи на велику кількість готелів, оренда квартир подобово у Львові не втрачає своєї актуальності. Багато гостей Львова воліють винайняти квартиру подобово, а не зупинятися в готелі, оскільки оренда квартири подобово має більші переваги в порівнянні з будь-яким готелем. Квартири подобово у Львові зазвичай більші по площі, ніж звичайний номер у готелі. Квартири пдобово мають всі необхідні умови для проживання. Орендуючи квартири подобово ви маєте можливість користуватися всією необхідною технікою та затишними домашніми меблями, а також квартира пдобово має міський телефон, цифрове ТВ. Більшість квартир подобово у Львові розташовані недалеко від центру міста. Львів завжди має великий вибір квартир подобово. Ми можемо запропонувати Вам багато варіантів квартир на вибір. Подобова оренда квартир у Львові - хороша альтернатива готельним номерам!
 

 


преимущества аренды квартир у нас:
 • мы сдаем квартиры без посредников
 • квартиры являются нашей собственностью - вы не платите посредникам
 • квартиры с евроремонтом, оборудованы бытовой техникой
 • квартиры полностью меблированы
 • цены на квартиры в 2-3 рази дешевле отельных номеров
 • квартиры находятся в центре Львова
 • предоставляем гарантии на бронирование квартир и отчетные документы

Оренда квартир у Львові подобово. Квартири у Львові. Винайняти квартиру на добу у Львові! Документи за проживання на всіх квартирах.

Всі квартири на сайті www.home-hotel.lviv.ua здаються напряму від власника без посередників , комісійних та інших "уловок"!Здійснюється миттеве бронювання квартири у Львові по телефону, можливе термінове поселення на протязі 45 хвилин, надаємо документи за проживання для юридичних та фізичних осіб!

Квартири у Львові, подобова оренда: подивитись Всі квартири | 1-кімнатні | 2-кімнатні | 3-кімнатні  

Оплата за проживання

Аренда квартир посуточно во Львове. У любого путешественника, решившего на несколько дней остановиться в красивом старинном городе Львов, рано или поздно возникает необходимость устройства с жильём. Если он решил не искать во Львове гостиницы, а заранее договорился об аренде квартиры во Львове, следующим естественным вопросом для него становится вопрос оплаты проживания в арендуемой квартире.

Как правило, аренда квартир посуточно во Львове осуществляется одним человеком или несколькими лицами. Арендодатель предоставляет квартиру на условиях договора всю целиком, не учитывая количество людей, которые там будут проживать. Арендатор же может оплачивать услугу единолично или вскладчину с партнёрами.

Мы всегда предоставляем квартиры в аренду с таким количеством спальных мест, которое необходимо клиенту. В этом, собственно, заключается главное преимущество аренды квартиры перед гостиницей. Кроме того, комфортабельность арендуемых квартир значительно выше номеров практически любой гостиницы Львова. Все условия, связанные с количеством гостей, арендодатель обычно заранее оговаривает с клиентом.

Но количество гостей не должно превышать количество спальных мест, предусмотренных в арендуемой квартире посуточно. Количество спальных мест вы можете посмотреть на фотографиях или прочитать в описаниях квартир, сдаваемых в аренду посуточно.
 
Мы берем предоплату за первые сутки проживания. Остальная сумма оплачиваеться при поселении. В случае отмены брони или сокращения срока пребывания гостей в наших апартаментах оплата за квартиру и предоплата не возвращаются.

 
 

  + Додати сайт в закладки
Карта Львова
Карта Львова, квартиры посуточно Львов
Розклад поїздів у ЛьвівРозклад поїздів
Розклад літаків - напрямок ЛьвівРозклад літаків
Інформація
lvivi1.jpg Памятники Львова
lvivi2.jpg Музеї у Львові 
lvivi4.jpg Театри Львова
lvivi3.jpg Кафе і ресторани Львова
park.jpg Парки Львова
Квартири Львова: теги

аренда квартир во Львове во Львове аренда квартир посуточно посуточная посуточно аренда квартиры во львове квартиры посуточно Львов недвижимости агенство гостиница на сутки Львов аренда квартир квартира квартиры в центре высокий замок квартиры во Львове гостиницы квартиру квартиры Львова квартира Львів недвижимость снять квартиру оренда жилье на сутки

<< Июль ’19 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    
Погода у Львові
Погода в Львові
Курс валют
finance.ua
finance.ua
finance.ua
Відгуки
 • Вітаю! Чи є вільни квартири з 4 по 7 січня? Яка ціна? далее
  29.12.13 14:08
  от Світлана
 • Дякую все було чудово. далее
  14.02.13 15:29
  от Сергій
 • Привіт всім! Квартири подобово у Львові потрібно бронювати хоча б за тиждень наперед, бо потім все буде зайнято 8) далее
  20.10.10 09:22
  от Олександра. Чернівці
 • Дякую власнику сайту за привітність та хорошу квартиру в центрі Львова :D далее
  20.10.10 08:43
  от Станіслав. Київ

It is with the heart that one sees rightly; what is essential is invisible to the eye.

Antoine de SaintExupery, from The Little Prince